5 kwietnia 2016

Rekomendacje

Mieliśmy okazję organizować setki imprez i przyjmować wielu klientów, którzy z zadowoleniem wracali korzystać z naszych usług. Sprawdź, kto nas poleca.


Nie ma w najbliższej okolicy restauracji, która przykłada nie tylko wagę do walorów smakowych każdego dania, ale także dba o wizualną prezentację potrawy. Wszystko wygląda i smakuje na medal. Po prostu smak i styl!

Jolanta Ciesielska

Dobra lokalizacja w samym centrum miasta, duży parking, klimatyczna sala, pierwszorzędna kuchnia i profesjonalna obsługa. Nie wyobrażam sobie organizacji większej imprezy, jak i mniejszego przyjęcia w jakimkolwiek innym miejscu.

Barbara Starczyk

W przypadku uroczystości żałobnych trzeba umożliwić rodzinie czas na zadumę. Trzeba zadbać o każdy detal, tak aby najbliżsi mogli czuć się komfortowo i nie musieli się martwić o szczegóły. Dlatego współpracuję z Hana Cafe i zawsze polecam tę restaurację.

Grażyna Janus-Bartnik


Korzystam dosyć często z oferty “Danie Dnia” z opcją dowozu i jeszcze nigdy nie zawiodłam się ani na tym co mi dostarczono, ani w jaki sposób zostałam obsłużona. Dania są smaczne, ładnie podane, obsługa miła i życzliwa. Pan, który dowozi mi posiłki jest również bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam wszystkim, którzy w tygodniu nie mają czasu na stanie w kuchni i przyrządzanie obiadów domowych do korzystania z tej oferty.

Grażyna Wolna

Polędwiczki w sosie kurkowym poezja. Zresztą inne dania również. Polecam.

Anna Kłuś-Flejter

Pozdrawiam serdecznie ze Szczecina. Dziękuję za poświęcony czas i przyjęcie mnie w Państwa restauracji pomimo obłożenia lokalu. Samo jedzenie jak i obsługa wyśmienite. Polecam!

Paweł Pietras


Jedzenie przepyszne! Atmosfera bardzo miła, polecam!

Agnieszka Sobkowicz

Impreza osiemnastkowa w stylu Halloween – było świetnie. Pyszne jedzenie, przemiłe (i niewidzialne, a stół cały czas pełny) Panie kelnerki i niezwykle pomocna właścicielka pani Agnieszka + Panie, które te pyszności przygotowały – bardzo, bardzo serdecznie za wszystko dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Polecam wszystkim z całego serca.

Aleksandra Bugla